Zamiatarki przemysłowe

Zamiatarki Professional

Zamiatarki przemysłowe służą do porządkowania powierzchni o dłużnym metrażu. Sprawdzą się zatem w miejscach przekraczających działanie modeli ręcznych. W odróżnieniu od nich charakteryzują się większym polem roboczym oraz sterowaniem za pomocą kierownicy znajdującej się przy fotelu operatora. Mimo różnic wciąż łączy je najważniejsze – obydwie uwalniają od pracy fizycznej. Działają 5 razy szybciej niż miotła. To oznacza koniec z bolącymi plecami!

Rozmiar zamiatarek przemysłowych nie wpływa na ich zwrotność. Dzięki hydraulicznemu napędowi jezdnemu doskonale radzą sobie na zakrętach. Szczotki boczne z długim włosiem docierają do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo wyposażenie w filtry faliste ze skrobakami sprawia, że pomimo ich wzmożonej pracy nie wzniecają one kurzu. Bezpyłowe zamiatanie bezpośrednio wpływa na efekt sprzątania oraz bezpieczeństwo użytkowników.

 

Gdzie wykorzystuje się zamiatarkę przemysłową?

Zmyślna konstrukcja zapewnia niezawodne działanie zamiatarki przemysłowej zarówno na zewnętrz, jak i w pomieszczeniach. W przeciwieństwie do ręcznych zamiatarek usuwają znacznie więcej niż tylko liście, żwir czy papierki i kapsle. Pojemne zbiorniki zbierają nawet gruz. Dzięki temu doskonale nadają się do rozmaitych obiektów przemysłowych o dużej powierzchni i wysokim natężeniu ruchu. Należą do nich między innymi:

 

  • parkingi,
  • magazyny,
  • hale produkcyjne,
  • strefy załadunku,
  • hipermarkety budowlane,
  • centra handlowe.

Oferowane przez nas zamiatarki znajdują zastosowanie nawet w przemyśle ciężkim np. przy odlewach. To zatem niezawodny sprzęt nawet w najtrudniejszych warunkach!