Telefon   +48 61 830 54 45     Mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mask

BDP 50/2000 RS Bp Pack

Kategoria: Polerki


64 698,00 zł brutto

52 600,00 zł netto

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer katalogowy: 1.002-039.0

 

Promień skrętu wynosi zaledwie 1,30 m. Wygodna, pionowa pozycja operatora zapewnia doskonałą widocznośc czyszczonej powierzchni. 50 cm średnicy pad czyszczący obraca się z prędkością 2000 obrotów na minutę i zapewnia doskonałe rezultaty polerowania. Pył polerski jest skutecznie usuwany przez pasywne i aktywne zasysanie. Zintegrowany system filtracyjny umieszczony z przodu maszyny umożliwia łatwą wymianę worka filtracyjnego, a koncepcja EASY-Operation czyni urządzenie prostym w obsłudze.

 

 Dane techniczne

Szerokość robocza (mm) 510
Szerokość robocza / odkurzanie (mm) 530
Wydajność powierzchniowa (m²/h) 1780
Praktyczna wydajność powierzchniowa (m²/h) 1500
Prędkość obrotowa szczotki (obr./min) 2000
Nacisk szczotki (g/cm²/kg) 10 / 21
Moc znamionowa (W) 2315
Silnik trakcji (W) 155
Rodzaj napędu Zasilanie bateryjne
Waga z akcesoriami (kg) 100
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 1130 x 595 x 1315

 

Wyposażenie

  • Napęd jezdny
  • Talerz napędowy z centerlock
  • Odsysanie pyłu

Autoryzowany dystrybutor Karcher z Poznania

Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń Karcher z Poznania w Karcher Center możemy zaoferować naszym Klientom produkty z najwyższej półki. Funkcjonujemy zarówno jako sklep internetowy, jak i świadczymy kompleksowe usługi serwisu, a także wypożyczalni sprzętu przy ul. Głogowskiej. Od wielu lat współpracujemy z marką Karcher, dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele tradycyjnych oraz nowych modeli produktów. Klienci z pewnością znajdą coś dla siebie.

 

Dlaczego warto wybrać sprzęt Karcher?

Karcher to wiodący dystrybutor niezawodnego sprzętu. W naszym sklepie w Poznaniu przygotowaliśmy asortyment nie tylko urządzeń czyszczących [], piorących [] czy nawadniających [] w domu. Polecamy również specjalistyczny sprzęt przeznaczony do sprzątania specjalistycznego – np. dużych powierzchni po remoncie i budowie. Każde z urządzeń wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Dzięki temu produkty Karcher dają możliwość dokładniejszego czyszczenia w czasie do połowy krótszym – i to przy mniejszym zużyciu wody czy energii elektrycznej. Dane te potwierdzają wyniki badań wykonanych w Niemczech przez niezależny Instytut Fraunhofera. Poza tym marka cały czas rozwija bardzo wydajne systemy do urządzeń czyszczących, akcesoriów czy specjalnych środków pielęgnacyjnych. Producent nieustannie przeprowadza badania, aby ustalić potrzeby Klienta.

W naszym sklepie w Poznaniu Karcher Center służymy kompleksowym wsparciem w wyborze oraz serwisie urządzeń tej marki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie internetowej lub w siedzibie firmy.