Telefon   +48 61 830 54 45     Mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mask

AF 100


4 674,00 zł brutto

3 800,00 zł netto

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer katalogowy: 1.024-810.0

 

Panel dotykowy ułatwia sterowanie oczyszczaczem powietrza. Pozwala kontrolować siłę wentylatora, tryb automatyczny i tryb nocny. Zintegrowany wyświetlacz pokazuje poziom pyłu zawieszonego PM 2.5 w pomieszczeniu oraz poziom zużycia filtra. W trybie automatycznym wentylator dostosowuje się do zmierzonej jakości powietrza. W przypadku konieczności wymiany filtrów użytkownik może je z łatwością wymienić.

 

Dane techniczne

Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) min. 26 - maks. 48
Powierzchnia pomieszczenia* (m²) do 100
Przepustowość powietrza** (m³/h) do 750
Wydajność filtrowania zgodnie z rozmiarem cząstek (µm) 0,3 µm < 99,9 % / 0,1 µm < 99,9 %
Natężenie (Ph/V/Hz) 1 / 220 - 240 / 50 - 60
Moc znamionowa (W) maks. 80
Waga bez akcesoriów (kg) 11,3
Waga z opakowaniem (kg) 17,2
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 380 x 380 x 713

Wyposażenie

 • Filtr wstępny
 • Filtr z węglem aktywnym
 • Filtr uniwersalny
 • Podwójny system filtrujący
 • Wskaźnik wymiany filtra
 • Wyświetlanie jakości powietrza
 • Obsługa urządzenia z funkcją dotykową
 • Tryb automatyczny
 • Tryb nocny
 • Kółka
 • Długość przewodu zasilającego, 2.25 m

 

Autoryzowany dystrybutor Karcher z Poznania

Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń Karcher z Poznania w Karcher Center możemy zaoferować naszym Klientom produkty z najwyższej półki. Funkcjonujemy zarówno jako sklep internetowy, jak i świadczymy kompleksowe usługi serwisu, a także wypożyczalni sprzętu przy ul. Głogowskiej. Od wielu lat współpracujemy z marką Karcher, dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele tradycyjnych oraz nowych modeli produktów. Klienci z pewnością znajdą coś dla siebie.

 

Dlaczego warto wybrać sprzęt Karcher?

Karcher to wiodący dystrybutor niezawodnego sprzętu. W naszym sklepie w Poznaniu przygotowaliśmy asortyment nie tylko urządzeń czyszczących [], piorących [] czy nawadniających [] w domu. Polecamy również specjalistyczny sprzęt przeznaczony do sprzątania specjalistycznego – np. dużych powierzchni po remoncie i budowie. Każde z urządzeń wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Dzięki temu produkty Karcher dają możliwość dokładniejszego czyszczenia w czasie do połowy krótszym – i to przy mniejszym zużyciu wody czy energii elektrycznej. Dane te potwierdzają wyniki badań wykonanych w Niemczech przez niezależny Instytut Fraunhofera. Poza tym marka cały czas rozwija bardzo wydajne systemy do urządzeń czyszczących, akcesoriów czy specjalnych środków pielęgnacyjnych. Producent nieustannie przeprowadza badania, aby ustalić potrzeby Klienta.

W naszym sklepie w Poznaniu Karcher Center służymy kompleksowym wsparciem w wyborze oraz serwisie urządzeń tej marki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez formularz na stronie internetowej lub w siedzibie firmy.