Urządzenia wysokociśnieniowe przemysłowe

Urządzenia wysokociśnieniowe znajdują zastosowanie w profesjonalnych pracach czyszczących, które wymagają większej wydajności niż urządzenia domowe. Tym, co je różni, są między innymi zbiorniki o większej pojemności, uwzględniające eksploatacje o znacznie większym natężeniu. Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe cechują wysokie parametry, pozwalające na osiągnięcie ciśnienia roboczego do 30 barów oraz wydajności 1300 l/h. Dzięki szerokiemu wyborowi dopasujesz model do konkretnych potrzeb.

 

Zastosowanie myjek wysokociśnieniowych Kärcher w przemyśle

Myjki ciśnieniowe Kärcher znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, usprawniając pracę oraz poprawiając jej komfort. Za sprawą dodatkowego specjalistycznego wyposażenia, jak pistolety, obrotowe lance oraz dysze rotacyjne jedno urządzenie może kumulować wiele funkcji. Dzięki temu są niezawodne nie tylko w przypadku usuwania zaschniętego błota, cementu lub grubej warstwy smarów, lecz także do pozbycia się mchu i porostów z powierzchni. Efektywnie wyczyszczą między innymi:

  • pojazdy,
  • elewacje budynku,
  • panele fotowoltaiczne,
  • kostkę brukową,
  • ogrodzenia.

Oferowane przez nas myjki do czyszczenia wodą pod ciśnieniem wykorzystuje się zatem na placach budowy czy w warsztatach remontowych. Z powodzeniem uzupełnią działanie zamiatarki podczas prac wokół budynku i w ogrodzie. Dzięki nim zadbasz zarówno o posesję prywatną, jak i firmową.

 

Myjki wysokociśnieniowe przemysłowe o zasilaniu elektrycznym

Oferowane przez nas modele myjek wysokociśnieniowych posiadają napęd elektryczny. Silnik chłodzony wodą i powietrzem umożliwia intensywną pracę. Urządzenia zasilane prądem w przeciwieństwie do modeli spalinowych charakteryzują się niską wagą oraz cichą pracą. Doskonale spisują się podczas robót w bliskiej zabudowie, ponieważ nie wpływają na komfort sąsiadów. Są łatwe w obsłudze oraz niedrogie w utrzymaniu. Dzięki innowacyjnemu systemowi dozującemu środki czyszczące to także rozwiązanie ekonomiczne. Myjka wykorzystuje optymalną ilość płynu, a co za tym idzie – generuje oszczędności, a także przyczynia się do ochrony środowiska. Kompaktowa konstrukcja zapewnia bezproblemowy transport.

W zależności od zapotrzebowania w ofercie znajdziesz dwa rodzaje myjek przemysłowych:

 

Myjki Kärcher wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez funkcji podgrzewania wody są niezastąpione w przypadku zewnętrznego mycia elewacji budynków czy czyszczenia różnych urządzeń budowlanych i nie tylko. Zapewniają wysokie ciśnienie podczas pracy oraz dużą wydajność, co sprawia że każda zabrudzona powierzchnia jest czyszczona bardzo dokładnie.

 

Myjki Kärcher wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

Tłuste zanieczyszczenia, smary, osady po spalinach gazowych i benzynowych najskuteczniej usuwa się przy pomocy myjek wysokociśnieniowych z funkcją podgrzewania wody. Dzięki tej funkcji urządzenia są wydajne, skuteczne oraz niezwykle komfortowe w użytkowaniu.