Szorowarki automatyczne

Utrzymanie czystej podłogi w obiekcie, z którego korzysta wiele osób, wymaga skorzystania z profesjonalnego sprzętu. Do takich celów Kärcher oferuje szorowarki automatyczne – nowoczesne maszyny sprzątające do zmywania podłóg. Podczas jednego przejścia roboczego skutecznie usuwają powierzchniowe zanieczyszczenia z twardych posadzek oraz docierają do tych zgromadzonych w zagłębieniach lub wżerających się w powierzchnię podłoża. Poza odkurzaniem i zmywaniem wprowadzają dodatkowy element mechanicznego tarcia powierzchni. Funkcja polerująca zwiększa skuteczność sprzątania oraz nadaje efekt olśniewającej czystości. Natychmiast po pracy podłoga jest sucha, a co za tym idzie – bezpieczna.

 

Na jakiej powierzchni stosować szorowarkę automatyczną?

Szorowarka automatyczna to profesjonalne urządzanie dostosowane do warunków przemysłowych, którego zastosowanie odpowiada funkcjonalności mopa elektrycznego. Dlatego właśnie sprawdza się na rozmaitych powierzchniach twardych i elastycznych, odpornych na szorowanie, jak:

 

  • płytki ceramiczne,
  • gres,
  • tarket,
  • parkiet,
  • beton polerowany.

Jak wybrać szorowarkę automatyczną?

Jak wszystkie urządzenia Kärcher szorowarki występują w kilku wariantach konstrukcyjnych, co umożliwia dostosowania wielkości maszyny do sprzątanego obiektu. Na funkcjonalność wpływają również wymienne szczotki walcowe lub tarczowe o określonej szerokości i zasięgu pracy. Szorowarka jest wyposażona w system poziomujący, który dopasowuje wysokość końcówek czyszczących do podłoża. Wybór modelu zależy również od charakteru wnętrza – czy wypełnia je pusta przestrzeń, czy też rzędy regałów i stojaków wystawowych.

szorowarki

W tym zakresie oferujemy:

 

Szorowarki kompaktowe ręczne

Dzięki niewielkim gabarytom i niskiej wadze doskonale spisują się podczas czyszczenia małych i średnich powierzchni, takich jak np. sklepy. Są poręczne i skrętne, dlatego docierają nawet do trudno dostępnych miejsc pomiędzy regałami.

 

Szorowarki prowadzone ręcznie

To urządzenia przystosowane do czyszczenia średnich powierzchni. Zapewniają niezwykle łatwe manewrowanie. Sprawdzą się nawet w wąskich korytarzach np. w szpitalu, hotelu, biurze, a nawet na basenie czy siłowni.

 

Szorowarki z fotelem dla operatora

Ten typ urządzeń został zaprojektowany z myślą o dużych wnętrzach. Charakteryzują się wysoką wydajnością powierzchniową oraz są wyposażone w wygodny fotel dla operatora. Polecamy je szczególnie do czyszczenia podłóg w halach czy magazynach.