Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza

Czy wiesz, że pyły zawieszone w Twoim otoczeniu powodują choroby układu oddechowego i alergie oraz wpływają niekorzystnie na serce i układ krwionośny? Zadbaj zdrowie dzięki oczyszczaczom powietrza. Oferowane przez nas urządzania skutecznie filtrują powietrze w domu lub w biurze. Wysokie stężenie pyłów jest szczególnie odczuwalne w sezonie grzewczym. Warto jednak korzystać z oczyszczacza przez cały rok. Urządzenia marki Kärcher wyposażono w intuicyjny panel sterowania, za pomocą którego dopasujesz działanie wentylatora od aktualnych potrzeb. Ciche działanie pozwala używać go nawet nocą. Popraw komfort życia i oddychaj swobodnie.

 

Kiedy kupić oczyszczacz powietrza?

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza, zobacz, co potrafi. Jego działanie zadowoli przede wszystkim alergików, którzy w szczególny sposób muszą dbać o przestrzeń wokół siebie. Już teraz możesz pozbyć się zanieczyszczeń nie tylko z podłoża za pomocą odkurzacza, lecz także z powietrza! Modele marki Kärcher eliminują bowiem:

 

  • kurz i pyły,
  • drobnoustroje,
  • alergeny,
  • bakterie,
  • wirusy.

Tak, to wszystko znajduje się wokół Ciebie na co dzień.

 

Jak dobrać oczyszczacz powietrza do wielkości pomieszczenia?

Nie wiesz, jaki typ oczyszczacza powietrza wybrać? Kluczowa podczas zakupu okazuje się wielkość pomieszczenia. To przede wszystkim do niej powinno się dopasować model. Stopień zanieczyszczenia do drugorzędna kwestia, którą uwzględniają poszczególne tryby. W tym zakresie nie należy jednak kierować się pełnym metrażem mieszkania, ponieważ filtracja powietrza jest możliwa w tym samym czasie wyłącznie w jednym pokoju. Działanie urządzenia ograniczają ściany czy meble. Dopasuj zatem model oczyszczacza do warunków pomieszczenia, w którym przebywasz najczęściej.

Sprawdź, który oczyszczacz, sprawdzi się najlepiej do Twojego metrażu:

Kärcher Air Purifier Oczyszczacz powietrza AF 100

Oczyszczacz powietrza AF 100

3198,00zł   Zyskujesz kartę przedpłaconą o wartości 600 zł brutto! AF 100
Najnowszy oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości powietrza. W zależności od potrzeb może pracować z jednym z pięciu dostępnych filtrów. Przeznaczony do pomieszczeń o wielkości do 100 m².
Kärcher Air Purifier AFG 100 (biały)

Oczyszczacz powietrza AFG 100 (biały)

7626,00 zł

-13%

6640,00zł

Oczyszczacz powietrza gwarantuje dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach do 60 m². Oczyszcza powietrze za pomocą plazmy i dodatkowego trójstopniowego systemu filtracji skutecznie usuwając kurz, zapachy, pył zawieszony oraz alergeny.
Kärcher Air Purifier AFG 100 (antracytowy)

Oczyszczacz powietrza AFG 100 (antracytowy)

7626,00 zł

-13%

6640,00zł