Urządzenia wysokociśnieniowe – Myjki Kärcher Professional

Urządzenia wysokociśnieniowe od firmy Kärcher znajdują profesjonalne zastosowanie w pracach czyszczących które wymagają większej wydajności, niż urządzenia domowe. Odznaczają się też większą pojemnością zbiorników. Wysokie parametry pozwalają na osiągnięcie ciśnienia roboczego do 30 barów oraz wydajności 1300 l/h. Tego typu urządzenia są niezawodne w przypadku usuwania zaschniętego błota czy cementu lub grubej warstwy smarów i są z powodzeniem stosowane na placach budowy, czy w warsztatach remontowych.

Urządzenia wysokociśnieniowe z tej kategorii posiadają specjalistyczne wyposażenie dodatkowe, takie jak pistolety, obrotowe lance oraz dysze rotacyjne. Poza placami budowy czy warsztatami znajdują z powodzeniem zastosowanie podczas mycia elewacji kamiennych oraz czyszczenia maszyn.

W zależności od zapotrzebowania w ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje myjek przemysłowych:

 

Urządzenia wysokociśnieniowe Professional

Myjki Karcher wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez funkcji podgrzewania wody są niezastąpione w przypadku zewnętrznego mycia elewacji budynków czy czyszczenia różnych urządzeń budowlanych i nie tylko. Wyróżniają się wysokim ciśnieniem podczas pracy oraz dużą wydajnością, co sprawia że każda zabrudzona powierzchnia jest czyszczona bardzo dokładnie.

Urządzenia wysokociśnieniowe Professional

Myjki Karcher wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

Tłuste zanieczyszczenia, smary, osady po spalinach gazowych i benzynowych najskuteczniej usuwa się przy pomocy myjek wysokociśnieniowych z funkcją podgrzewania wody. Dzięki tej funkcji urządzenia są wydajne, skuteczne oraz niezwykle komfortowe w użytkowaniu.