Urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych

Urządzenia czyszczące do wykładzin tekstylnych znajdują zastosowanie w dużych pomieszczeniach biurowych oraz innych miejscach, w których zwykle przebywa wiele osób, co wpływa na eksploatację podłóg pokrytych wykładziną. Do ich wyczyszczenia należy zastosować sprzęt wyspecjalizowany w tym celu. O ile odkurzacze wielofunkcyjne klasy Professional doskonale radzą sobie z codzienną pielęgnacją, o tyle gruntowne czyszczenie wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń do czyszczenia wykładzin tekstylnych.

Z pomocą urządzeń czyszczących Kärcher możliwe jest między innymi kilkuetapowe czyszczenie ekstrakcyjne, z wykorzystaniem środków piorąco-czyszczących.

Oferujemy modele urządzeń o wydajności od 20 do 75 m2/h, możliwe do dostosowania do parametrów czyszczonych wykładzin. W naszym katalogu znajdą Państwo niezwykle wydajne urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych Puzzi, niezastąpione w biurach, hotelach oraz innych przestrzeniach wymagających nieskazitelnej czystości.

puzzi Urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych

Urządzenia ekstrakcyjne – piorące Puzzi

Urządzenia spryskująco-odsysające, piorące Puzzi są przeznaczone do czyszczenia wykładzin tekstylnych, dywanów oraz tapicerek. Dzięki metodzie ekstrakcji działanie urządzenia nie ogranicza się do usuwania zanieczyszczeń, ale również nieprzyjemnych zapachów. Efekt to powierzchnie niezwykle czyste i odświeżone. W zależności od potrzeb urządzenia Puzzi mogą pracować w jednym lub dwóch przejściach roboczych.