T 10/1 eco!efficiency

T 10/1 eco!efficiency

861,00 zł

Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez klasyczne modele. Odkurzacz jest szczególnie polecany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich. Pomimo niewielkiego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą dokładnością, jak modele podstawowe urządzeń. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu sprawia, że wydajność powierzchniowa urządzeń plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez potrzeby korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. Duży włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica ułatwia nawijanie przewodu zasilającego.

Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką” i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, fizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy i ssawka podłogowa przełączana.

Dane techniczne

Wydatek powietrza (l/s) 46
Podciśnienie (mbar/) 185 / 18,5
Pojemność zbiornika (l) 10
Maksymalna moc przyłącza (W) 500
Średnica znamionowa 35
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 57
Moc turbiny (W) 500
Częstotliwość (Hz) 50 – 60
Napięcie (V) 220 – 240
Ciężar (kg) 5,9
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 355 x 310 x 410
Klasa efektywności energetycznej (Skala od A+++ do D) A+ ((Skala od A+++ do D))

Wyposażenie

  • Wąż ssący, 2.5 m
  • Metalowe rury ssące, 2 x 0.5 m
  • Torebka filtracyjna, Fizelina
  • System antystatyczny
  • Zbiornik, Elementy z plastiku
  • Dysza podłogowa z lamelkami