Szorowarki automatyczne – Poznań

Utrzymanie w czystości podłogi w obiekcie, z którego korzysta wiele osób, wymaga skorzystania z profesjonalnego sprzętu. Do takich celów Kärcher oferuje szorowarki automatyczne – nowoczesne maszyny sprzątające do zmywania podłóg. Zaletą szorowarek jest nie tylko usuwanie powierzchniowych zanieczyszczeń, ale również eliminowanie tych, które gromadzą się w zagłębieniach lub wżerają się w powierzchnię podłoża.

Jak wszystkie urządzenia Kärcher, szorowarki wyróżniają się innowacyjną konstrukcją oraz możliwością dostosowania wielkości maszyny do sprzątanego obiektu. Tę opcję zapewniają między innymi wymienne szczotki walcowe lub tarczowe, które mają określoną szerokość i zasięg pracy. Maszyny sprzątające mogą być precyzyjnie dobrane do charakteru wnętrza –  zależnie od tego, czy wypełnia je pusta przestrzeń, czy też rzędy regałów i stojaków wystawowych. Urządzenia z tej kategorii doskonale uzupełniają odkurzacze wielofunkcyjne i mopy elektryczne. Poza odkurzaniem i zmywaniem wprowadzają dodatkowy element mechanicznego tarcia powierzchni. Ta prosta czynność znacznie zwiększa skuteczność sprzątania.

szorowarki

Szorowarki

Błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi – to efekt pracy szorowarek automatycznych Kärcher. Szeroka oferta umożliwia dobranie modelu szorowarki do wielkości czyszczonej powierzchni i rodzaju prac.