Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe to inna klasa urządzeń, niże te, które znamy z codziennego sprzątania. Są nie tylko znacznie bardziej wydajne i o wiele masywniejsze od domowych odkurzaczy wielofunkcyjnych, lecz także mogą sprzątać śmieci o większych gabarytach. Ze względu na wzmożoną eksploatację wszystkie charakteryzują się niezawodną wydajnością. Nadają się do czyszczenia powierzchni twardych lub elastycznych oraz wykładzin tekstylnych. Oferujemy modele o niezwykle cichej pracy – odpowiednie do restauracji, hoteli, ośrodków kulturowych itp.

Proponowane przez markę Kärcher modele odkurzaczy dla firm to nie tylko urządzenia do odkurzania wnętrz biurowych czy gabinetów. W sprzedaży mamy również produkty przeznaczone do usuwania pyłu cementowego i innych pozostałości po remontach. Dzięki wzmocnionej konstrukcji nadają się do pracy w wymagających warunkach, a także wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Jak wybrać odkurzacz przemysłowy?

Wybór odkurzacza przemysłowego jest uzależniony od przeznaczenia. Ze względu na typ pochłanianiach zanieczyszczeń sprzedawane przez nas odkurzacze przemysłowe dzielą się poszczególne rodzaje kategorie:

Odkurzacze Professional Hotelowe

Odkurzacze przemysłowe uniwersalne

Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji, jakich udzielają nam użytkownicy. To dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów z odbiorcami naszych urządzeń jesteśmy w stanie nieustannie je usprawniać kierując się potrzebą klienta.

Odkurzacze przemysłowy na sucho i mokro

To połączenie odkurzacza do pracy na sucho z funkcją pochłaniania wody. Przydaje się zarówno w sytuacjach awarii hydrauliki czy rozlania spornej ilości płynu, jak i podczas czyszczenia powierzchni w wilgotnych warunkach.

Odkurzacze przemysłowe do pyłów niebezpiecznych

To specjalne urządzenia przeznaczone do pracy w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki solidnej konstrukcji oraz nieprzepuszczalnemu zbiornikowi pochłaniają zanieczyszczenia z powierzchni laboratoryjnych czy warsztatowych.

Odkurzacze Professional

Odkurzacze przemysłowe na sucho

Odkurzacze „na sucho” to ciche urządzenia o doskonałych parametrach pracy przeznaczone do odkurzania podłóg i mebli w pomieszczeniach. Cicha praca, funkcjonalność, łatwość obsługi i trwała budowa to tylko nieliczne spośród ich zalet.

Odkurzacze przemysłowe szczotkowe

Te modele zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o czyszczeniu dywanów i wykładzin. Dzięki szerokiej szczotce o długim włosiu skutecznie usuwają nawet głęboko osadzone zanieczyszczenia, a przy tym przywracają włóknom świeży wygląd.

Odkurzacze przemysłowe do zadań specjalnych

To typ odkurzaczy przystosowanych do pracy w konkretnych warunkach. Ich funkcje pozwalają skutecznie czyścić podłogi w miejscach o wysokim zapyleniu, takich jak piekarnie czy sklepy wielobranżowe.