Systemy czyszczące dla przemysłu – Kärcher Professional

Wiemy, że sprzątanie obiektów przemysłowych i publicznych jest równie ważne jak codzienne utrzymywanie porządków w domu. Dlatego jako autoryzowany dystrybutor Kärcher z siedzibą w Poznaniu zapewniamy dopracowane do perfekcji systemy czyszczące dla przemysłu, aby Twoja firma czy placówka nadal mogła oferować najwyższą jakość usług. Czysta przestrzeń robocza to bowiem kluczowy element wpływający na wydajność i bezpieczeństwo podczas pracy. Zadbaj o to!

 

Urządzenia sprzątające dla branży przemysłowej

Oferowane przez nas profesjonalne urządzenia sprzątające stanowią odpowiedź na najważniejsze potrzeby związane z higieną pracy w branży przemysłowej. Szeroki wybór rozwiązań umożliwia dobranie odpowiedniego modelu do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz specyficznych warunków. Odkurzanie dywanów i wykładzin oraz mycie podłóg w centrach handlowych, biurowcach, korytarzach instytucji i placówek kulturalnych wymaga sprzętu, który sprosta takiemu zadaniu. W tym zakresie polecamy między innymi wielofunkcyjne urządzenia do czyszczenia wykładzin. Ze względu na wybrany model nie tylko pozbywają się zanieczyszczeń, lecz także pielęgnują włókna, przedłużając ich świeży wygląd.

Od profesjonalnych zamiatarek, odkurzaczy i froterek wymaga się zarówno większej wydajności pracy, jak i pojemnych zbiorników na śmieci czy płyny czyszczące. Oferowane przez nas systemy sprzątające charakteryzują się zmyślną konstrukcją, dlatego spełniają te kryteria! Ze względu na zróżnicowane potrzeby występują w wersjach sterowanych ręcznie bądź z siedziskiem dla operatora. Zapewniamy również wielofunkcyjne urządzenia wysokociśnieniowe, które dzięki wykorzystaniu silnego strumienia wody przyśpieszają sprzątanie. Znajdują zastosowanie między innymi w czyszczeniu betoniarek i innych maszyn budowlanych, a także w usługowym myciu kamiennych elewacji i placów.

 

Urządzenia Kärcher dla przemysłu

Wszystkie produkty z kategorii profesjonalnych systemów czyszczących dla przemysłu obejmuje gwarancja producenta oraz autoryzowany przez firmę Kärcher serwis. Wyróżnia je wysoka jakość i atrakcyjny design, ale przede wszystkim są one bardzo wydajne i niemal bezawaryjne. Ich dodatkowym atutem jest możliwość dobierania parametrów maszyn do konkretnych potrzeb obiektu. Dzięki tej opcji urządzenia czyszczące dla przemysłu marki Kärcher są komfortowe w obsłudze i pozwalają uzyskać efekty, poprawiające jakość i bezpieczeństwo pracy. Producent wyposażył większość maszyn w bogatą gamę akcesoriów, które zwiększają ich funkcjonalność.

Jeśli chcesz działać efektywniej, oszczędzając czas i wysiłek przy sprzątaniu obiektów przemysłowych, skontaktuj się z nami!