Systemy czyszczące dla przemysłu – Kärcher Professional

Sprzątanie obiektów przemysłowych i publicznych jest równie ważne jak codzienne utrzymywanie porządków w domu. Odkurzanie dywanów i wykładzin oraz mycie podłóg w centrach handlowych, biurowcach, korytarzach instytucji i placówek kulturalnych wymaga sprzętu, który sprosta takiemu zadaniu. Od profesjonalnych odkurzaczy i froterek wymaga się zarówno większej wydajności pracy, jak i pojemnych zbiorników na śmieci czy płyny czyszczące. Dzięki takim cechom urządzenia Kärcher oszczędzają czas ekipy sprzątającej i działają efektywniej.

 

Autoryzowany dystrybutor Kärcher z siedzibą w Poznaniu oferuje specjalne modele przemysłowe urządzeń sprzątających. Polecamy między innymi: systemy czyszczące dla przemysłu, urządzenia Kärcher do szorowania, czyszczenia wykładzin tekstylnych, a także wyspecjalizowane maszyny do mycia ciśnieniowego. Te ostatnie znajdują zastosowanie w czyszczeniu betoniarek i innych maszyn budowlanych, a także w usługowym myciu kamiennych elewacji i placów.

Wszystkie produkty z tej kategorii obejmuje gwarancja producenta oraz autoryzowany przez firmę Kärcher serwis. Wyróżnia je również wysoka jakość i atrakcyjny design, ale przede wszystkim są one bardzo wydajne i niemal bezawaryjne. Ich dodatkowym atutem jest możliwość dobierania parametrów maszyn do konkretnych potrzeb obiektu. Dzięki tej opcji systemy czyszczące dla przemysłu, urządzenia Kärcher do szorowania czy odkurzacze przemysłowe są komfortowe w obsłudze i pozwalają uzyskać oczekiwane efekty. Większość maszyn producent wyposażył też w bogatą gamę akcesoriów, które zwiększają ich funkcjonalność.