Kärcher Center INTERVIP – poznaj naszą firmę

Kärcher Center INTERVIP Poznań Autoryzowany Partner KÄRCHER Polska jest firmą. Od początku działalności specjalizujemy się w dostawie i instalacji urządzeń czyszcząco-myjących tej marki na terenie całego kraju.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technicznych umożliwiających Klientom efektywną pracę. Zaopatrujemy w nie zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje i placówki kulturalne. Jako autoryzowany dystrybutor Kärcher z Poznania dostarczamy ekipom sprzątającym nowoczesne przemysłowe systemy sprzątające a firmom budowlanym i warsztatom – urządzenia do mycia pod wysokim ciśnieniem. Dystrybutor Kärcher Center przygotował też ofertę dla właścicieli domów jednorodzinnych. Znalazły się w niej różne modele odkurzaczy, froterki, myjki i wiele innych, funkcjonalnych produktów.

Autoryzowany dystrybutor Kärcher z Poznania – usługi serwisowe

Drogą do realizacji naszej misji jest oferowanie optymalnie dobranych usług oraz wybór odpowiednich urządzeń. Dzięki temu Klienci uzyskują wyraźne korzyści finansowe, a pracownicy oszczędzają czas oraz minimalizują wkład pracy niezbędny do wykonania zadania. Pod egidą naszej firmy działa również serwis Kärcher. Usługi świadczymy firmom z całego kraju. Wspieramy klientów z miast takich jak Piła, Toruń, Bydgoszcz, Leszno i wiele innych.

Kärcher Center INTERVIP – rzetelny partner

W trakcie 25-letniej działalności sprzedaliśmy i serwisowaliśmy wiele urządzeń, zdobywając niezbędne doświadczenie. To pozwala nam sądzić, że usługi świadczone przez naszą firmę zaspokoją Państwa wszelkie wymagania.

Innowacyjność, wysokie kompetencje, partnerstwo, transparencja i szybkość to wartości, które charakteryzują działalność Kärcher Center INTERVIP.

Jako rzetelny i godny zaufania partner naszych klientów stawiamy na jakość we wszystkich fazach współpracy z nami. Tymi wytycznymi kierujemy się w codziennej działalności, wypełniając przez to naszą wizję.