Odkurzacze Kärcher – Poznań

Odkurzacz towarzyszy nam już ponad 120 lat. Współczesne modele jednak w niewielkim stopniu przypominają pierwsze urządzenia, których zastosowanie wymagało wozu konnego i obsługi przez kilku pracowników. Oferowane przez firmę odkurzacze Kärcher nie tylko są mniejsze, lżejsze i bardziej praktyczne. To również urządzenia zróżnicowane konstrukcyjnie, energooszczędne oraz ciche. Rozmaitość odkurzaczy znacznie zwiększa możliwość komfortowego sprzątania. Poszczególne modele można dostosować do wielkości powierzchni czy rodzaju podłoża.

 

W naszym sklepie w Poznaniu oferujemy odkurzacze tradycyjne oraz odkurzacze kominkowe Kärcher o różnych parametrach. Seria VC to urządzenia z filtrem HEPA 12, a ich najważniejszą zaletą jest brak zanieczyszczeń wtórnych. Odkurzacz VC Premium jest wyposażony w worek na kurz o pojemności aż 4 litrów. Za jego pomocą można skutecznie czyścić nawet duże powierzchnie bez potrzeby opróżniania zbiornika.

Polecamy zaawansowane technicznie odkurzacze wielofunkcyjne, które sprawdzą się podczas sprzątania piwnicy lub garażu. Oferujemy również odkurzacze kominkowe Kärcher, zasilane akumulatorowo odkurzacze ręczne oraz nowoczesne froterki, które przywrócą blask kamiennym i drewnianym podłogom.