Odkurzacze Kärcher Professional

Odkurzacze przemysłowe to inna klasa urządzeń, niże te, które znamy z codziennego domowego sprzątania. Są nie tylko znacznie bardziej wydajne i o wiele masywniejsze, ale też mogą sprzątać śmieci o większych gabarytach. Proponowane przez Kärcher Center w Poznaniu przy Głogowskiej modele odkurzaczy dla firm to nie tylko urządzenia do odkurzania wnętrz biurowych czy gabinetów. W sprzedaży mamy również produkty przeznaczone do usuwania pyłu cementowego i innych pozostałości po remontach. Oferujemy nowoczesne urządzenia Kärcher przeznaczone do czyszczenia wykładzin tekstylnych, wśród których znalazły się ciche, wydajne i energooszczędne odkurzacze do wnętrz. Proponujemy także uniwersalne przemysłowe systemy sprzątające przeznaczone do pracy na sucho i mokro.

Odkurzacze Professional Hotelowe

Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze „na sucho” to ciche urządzenia o doskonałych parametrach pracy przeznaczone do odkurzania podłóg i mebli w pomieszczeniach. Cicha praca, funkcjonalność, łatwość obsługi i trwała budowa to tylko nieliczne spośród ich zalet.

Odkurzacze Professional

Odkurzacze uniwersalne

Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji, jakich udzielają nam użytkownikcy. To dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów z odbiorcami naszych urządzeń jesteśmy w stanie nieustannie je usprawniać kierując się potrzebą klienta.