Mop elektryczny Kärcher

Klasyczny mop to narzędzie, które można znaleźć w każdym domu i firmie. Z uwagi na to, że zapewnia większy komfort sprzątania, już wiele lat temu zastąpił tradycyjną szczotkę do zamiatania i ścierkę do podłogi. Firma Kärcher jeszcze bardziej unowocześniła ten prosty, ale funkcjonalny wynalazek, wzbogacając go o zasilanie. Dzięki temu w pomieszczeniach, w których nie ma dywanów i wykładzin, doskonale zastępuje on odkurzacze Kärcher oraz parownice z przystawkami do gruntownego sprzątania podłóg.

 

Mop elektryczny Kärcher sprząta niemal samodzielnie, bez nadmiernego wkładu pracy ze strony użytkownika. Urządzenie jest wyposażone obrotowe pady, których powierzchnię pokrywa mikrofibra. Napędzane elektrycznie wałki jednocześnie zbierają suche zanieczyszczenia i wycierają podłogę na mokro wodą ze specjalnym detergentem.  Do osiągnięcia satysfakcjonującej czystości wystarczy jeden przejazd mopa.

Sklep w Poznaniu oferuje urządzenia, dzięki którym można jednorazowo posprzątać nawet 60 m2 podłogi. Dwa zbiorniki z wodą eliminują potrzebę ręcznego płukania i zwilżania mikrofibry, jak w przypadku ręcznych mopów. Proces odbywa się automatycznie. Zadaniem użytkownika jest wyłącznie przemieszczanie urządzenia. Elektryczny mop Kärcher doskonale zdaje egzamin przy sprzątaniu dużych powierzchni podłóg w domach jednorodzinnych.