Sklep Kärcher – produkty Home&Garden

Charakterystyczne urządzenia sprzątające w szaro-żółtej kolorystyce są doskonale znane wielu właścicielom domów jednorodzinnych i działek. Marka Kärcher od lat zajmuje miejsce w czołówce dostawców urządzeń, dzięki którym utrzymanie porządku w domu oraz w jego otoczeniu jest znacznie prostsze i szybsze. W sklepie Kärcher produkty z kategorii Home&Garden są dedykowane indywidualnym odbiorcom. Urządzenia parowe Kärcher i inne artykuły dedykujemy także właścicielom pensjonatów, hotelików, restauracji na wolnym powietrzu i innych miejsc, w których ważne jest systematyczne dbanie o estetykę.

Jako dealer Kärcher z Poznania oferujemy produkty do sprzątania domu oraz do porządkowania i pielęgnacji jego otoczenia. W asortymencie mamy nowoczesne urządzenia odkurzające z filtrem Hepa 12, do odkurzania ręcznego, kominkowe i froterki. Paniom domu polecamy komfortowy mop elektryczny, który usprawni codzienne sprzątanie kuchennych podłóg i korytarzy. Sklep Kärcher w Poznaniu poleca też rewelacyjne urządzenia parowe, przeznaczone do mycia okien, prasowania oraz do sprzątania podłóg.

Osoby, które dbają o estetyczne otoczenie domu, znajdą w ofercie niezawodne myjki wysokociśnieniowe. Dokładne wyczyszczenie podjazdu za ich pomocą nie będzie żadnym problemem. Maszyny myjące pomogą też przywrócić blask kamiennej elewacji, kostki brukowej na chodnikach czy kamiennego ogrodzenia. Amatorom czterech kółek i majsterkowiczom polecamy zaś wielofunkcyjne odkurzacze Kärcherprodukty, które doskonałe do sprzątania garażu, warsztatu i piwnicy. Dzięki funkcji wydmuchu pomogą też uporać się z warstwami jesiennych liści w ogrodzie.