Air Purifier AFG 100 (biały)

oczyszczacz powietrza

7 626,00 zł brutto

-13%
6 640,00 zł brutto

 

Oczyszcza niskiej jakości powietrze, zanieczyszczone patogenami w zamkniętych pomieszczeniach. Pomaga w tym zintegrowany generator plazmy, który usuwa wszystkie rodzaje zarazków z powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowy wielostopniowy system filtracji składający się z filtra wstępnego, filtra HEPA (EN 1822:1998) i filtra z węglem aktywnym, bezpiecznie i niezawodnie usuwa małe i duże cząsteczki np. włosy, pyły i gazy. Jakość powietrza jest monitorowana za pomocą czujnika, który funkcjonuje w trybie automatycznym. W razie potrzeby wentylator z 5 prędkościami pracy dostarcza czyste powietrze w mgnieniu oka.

  • Intuicyjna obsługa.
  • O konieczności wymiany filtra informuje wskaźnik. Sam filtr jest łatwy w wymianie.
  • Bezobsługowy generator plazmy zapewnia niezmiennie wysoką efektywność oczyszczania powietrza.
  • Generator plazmowy

    Generator plazmy niszczy zanieczyszczenia w powietrzu i zapewnia jego sterylność. Używany w kombinacji z filtrem z aktywnym węglem i HEPA* usuwa szkodliwe substancje z powietrza *EN 1822:1998 Nie emituje szkodliwego ozonu.

  • Efektywny, wieloetapowy system filtracji

    Filtr wstępny, filtr trójstopniowy (HEPA*, węgiel aktywny) *EN 1822:1998 Eliminuje pyły zawieszone, bakterie, cząsteczki brudu, wirusy, alergeny, roztocza oraz kurz. Wysoki przepływ powietrza gwarantuje efektywną filtrację i oczyszczanie powietrza.