maj 24 2019 0Comment
fc-5

Mop elektryczny – komfort i prostota sprzątania

Jednym z najczęściej używanych narzędzi do sprzątania różnych powierzchni, które możemy znaleźć w każdym domu lub biurze, jest tradycyjny mop. Jest to narzędzie bardzo proste w obsłudze, zapewniające komfort użytkowania, dlatego od lat zastępuje z powodzeniem niegdyś używane przez nasze babki szczotki owinięte mokrymi ścierkami do podłóg. Nie wymaga od użytkownika bezpośredniego kontaktu, dlatego dzięki temu rozwiązaniu można zapomnieć o ubrudzonych rękach i konieczności wyciskania ścierki. Liczne firmy na rynku prześcigają się w co raz to nowszych i lepszych wersjach standardowych mopów. Jednakże firma Karcher poszła o krok dalej, nadając wygodzie nowego wymiaru.

Mop elektryczny Karcher

Mop elektryczny Karcher jest alternatywą dla odkurzaczy parowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dywanów i wykładzin i gdzie chcemy gruntownie i szybko posprzątać daną powierzchnię. Jego użycie nie wymaga praktycznie żadnego nakładu pracy, a efekt zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dzieje się tak dzięki obrotowym padom, które są pokryte mikrofibrą i służą do ściągania brudu z podłóg. Napędzane elektrycznie wałki zbierają również suche zanieczyszczenia, jednocześnie zwilżając podłogę dodanym przez nas detergentem. Jedno pociągniecie mopem w zupełności wystarczy do doprowadzenia powierzchni do stanu, w jakim chcielibyśmy ją widzieć. Dodatkową zaletą mopa elektrycznego jest fakt, że jeden zbiorniczek wystarczy do posprzątania aż 60 m2 i nie wymaga od nas żadnego wyciskania i płukania wałków.

Komfort i prostota

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak szybkie, łatwe i przyjemne. Użycie mopa elektrycznego pozwala na zaoszczędzenie czasu, który normalnie poświęcilibyśmy na odkurzanie i zmywanie podłóg, a do tego pozwala na pozbycie się z otoczenia roztoczy kurzu i sierści. Dlatego też świetnie nada się do mieszkań dla alergików, jako pomocne narzędzie do walki z alergenami oraz do domów, w których mieszkają zwierzęta, aby skutecznie pozbyć się problemu z sierścią.

Ikona dla intervip

intervip