marzec 29 2019 0Comment
Odkurzacz wielofunkcyjny

Odkurzacze wielofunkcyjne. Możliwości i zastosowania

Odkurzacze wielofunkcyjne to urządzenia o dużej mocy i szerokim zastosowaniu. Wykorzystywane są zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz domu, dzięki czemu mamy możliwość zadbania nie tylko o dywany, ale i taras, kostkę albo betonowy chodnik.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną dystrybucją odkurzaczy wielofunkcyjnych na terenie Poznania. Dostarczamy naszym klientom przetestowane i niezawodne produkty oferując odkurzacze wielofunkcyjne linii WD od modelu 3 do 6 w wersji klasycznej lub Premium, a także odkurzacze wielofunkcyjne SE 4001, 4002 i 5100. Wszystkie odkurzacze marki Karcher wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów takich jak stal nierdzewna, dzięki czemu są odporne na działanie czasu i przy prawidłowej eksploatacji oraz dbałości o sprzęt, mogą sprawnie funkcjonować przez lata.

W każdym modelu odkurzacza wielofunkcyjnego dostępna jest opcja zmiany kierunku prądu powietrza, dzięki czemu urządzenie może pełnić funkcję dmuchawy do liści. Duża siła ssąca i zbiornik o pojemności około 20-30litrów umożliwia sprawną pracę urządzenia i zbieranie nawet dużych rozmiarów zanieczyszczeń z różnych powierzchni.

Odkurzacze wielofunkcyjne są odporne na działanie wilgoci, dlatego woda czy rozlane płyny nie stanowią dla urządzenia większego problemu i nie są niebezpieczne dla napędzanego elektrycznie silnika. Specjalne filtry zainstalowane w odkurzaczu mają zdolność do usuwania kurzu i roztoczy nawet w 99%, w związku z czym odkurzacze wielofunkcyjne polecane są dla alergików i osób z nadwrażliwością.

Czyszczenie ekstrakcyjne odkurzaczem wielofunkcyjnym

Odkurzacze wielofunkcyjne wyposażone są w funkcję piorącą. Odkurzacz spryskuje zabrudzoną powierzchnię spienionym środkiem piorącym, a następnie odsysa pianę wraz z zabrudzeniami. Wąż ssąco-odsysający ma średnią długość około 2m, dlatego manipulowanie nim i czyszczenie trudno dostępnych powierzchni to zadanie proste, nawet dla mało sprawnego operatora odkurzacza. Odkurzacz wielofunkcyjny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i porządek na wysokim poziomie.

Ikona dla intervip

intervip