Kärcher Center INTERVIP – poznaj naszą firmę

KÄRCHER CENTER INTERVIP Poznań Autoryzowany Partner KÄRCHER Polska jest firmą prywatną. Od początku działalności specjalizujemy się w dostawie i instalacji urządzeń czyszcząco-myjących tej marki na terenie całego kraju.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technicznych umożliwiających Klientom efektywną pracę. Zaopatrujemy w nie zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, instytucje i placówki kulturalne. Jako dystrybutor Kärcher ekipom sprzątającym dostarczamy nowoczesne systemy czyszczące dla przemysłu, firmom budowlanym i warsztatom – urządzenia wysokociśnieniowe, a dla właścicieli domów jednorodzinnych mamy bogatą ofertę odkurzaczy, froterki, myjki do okien i wiele innych, funkcjonalnych produktów.

Drogą do realizacji naszej misji jest oferowanie optymalnie dobranych usług oraz wybór odpowiednich urządzeń. Dzięki temu Klienci uzyskują wyraźne korzyści finansowe, a pracownicy oszczędzają czas oraz minimalizują wkład pracy, niezbędny do wykonania zadania. Pod egidą naszej firmy działa również serwis Kärcher.

W trakcie naszej 25-letniej działalności sprzedaliśmy i serwisowaliśmy wiele urządzeń, zdobywając niezbędne doświadczenie. To pozwala nam sądzić, że usługi świadczone przez naszą firmę zaspokoją Państwa wszelkie wymagania.

Innowacyjność, wysokie kompetencje, partnerstwo, transparencja i szybkość to wartości, które charakteryzują działalność KÄRCHER CENTER INTERVIP

Jako rzetelny i godny zaufania partner naszych klientów stawiamy na jakość we wszystkich fazach współpracy z nami. Tymi wytycznymi kierujemy się w codziennej działalności, wypełniając przez to naszą wizję.