Odkurzacze Kärcher – Poznań

Odkurzacz towarzyszy nam już ponad 120 lat. Współczesne modele jednak w niewielkim stopniu przypominają pierwsze urządzenia, których zastosowanie wymagało wozu konnego i obsługi przez kilku pracowników. Oferowane przez firmę Kärcher produkty nie tylko są mniejsze, lżejsze i bardziej praktyczne, ale też zróżnicowane konstrukcyjnie, energooszczędne i ciche. Rozmaitość odkurzaczy znacznie zwiększa możliwość komfortowego sprzątania. Poszczególne modele można dostosować do wielkości powierzchni czy rodzaju podłoża.

Nasz sklep Kärcher w Poznaniu ma w ofercie tradycyjne odkurzacze o różnych parametrach. Seria VC to urządzenia z filtrem HEPA 12, a ich najważniejszą zaletą jest brak zanieczyszczeń wtórnych. Odkurzacz VC Premium jest wyposażony w worek na kurz o pojemności aż 4 litrów. Za jego pomocą można skutecznie czyścić nawet duże powierzchnie bez potrzeby opróżniania zbiornika.

Oferujemy również odkurzacze kominkowe Kärcher, zasilane akumulatorowo odkurzacze ręczne oraz nowoczesne froterki, które przywrócą blask kamiennym i drewnianym podłogom. Polecamy też zaawansowane technicznie odkurzacze wielofunkcyjne, które sprawdzą się podczas sprzątania piwnicy lub garażu.