Odkurzacze Kärcher Professional

Odkurzacze przemysłowe to nieco inna klasa urządzeń, niże te, które znamy z codziennego domowego sprzątania. Są nie tylko znacznie bardziej wydajne i o wiele masywniejsze, ale też mogą sprzątać śmieci o większych gabarytach. Proponowane przez Kärcher Center w Poznaniu przy Głogowskiej modele odkurzaczy dla firm to zarówno te do odkurzania wnętrz biurowych czy gabinetów, jak i produkty przeznaczone do usuwania pyłu cementowego i innych pozostałości po remontach. Oferujemy nowoczesne urządzenia do czyszczenia wykładzin tekstylnych Kärcher, wśród których znalazły się ciche, wydajne i energooszczędne odkurzacze do wnętrz. Proponujemy także uniwersalne systemy czyszczące dla przemysłu, do pracy na sucho i mokro.

Odkurzacze Professional Hotelowe

Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze „na sucho” to ciche urządzenia o doskonałych parametrach pracy przeznaczone do odkurzania podłóg i mebli w pomieszczeniach. Cicha praca, funkcjonalność, łatwość obsługi i trwała budowa to tylko nieliczne spośród ich zalet.

Odkurzacze Professional

Odkurzacze uniwersalne

Szeroki asortyment odkurzaczy uniwersalnych Kärcher jest rezultatem wieloletniego doświadczenia oraz lekcji, jakich udzielają nam użytkownikcy. To dzięki utrzymywaniu stałych kontaktów z odbiorcami naszych urządzeń jesteśmy w stanie nieustannie je usprawniać kierując się potrzebą klienta.