Mop elektryczny Kärcher

Klasyczny mop to narzędzie, które można znaleźć w każdym domu i firmie. Z uwagi na to, że zapewnia większy komfort sprzątania, już wiele lat temu zastąpił tradycyjną szczotkę do zamiatania i ścierkę do podłogi. Firma Kärcher jeszcze bardziej unowocześniła ten prosty, ale funkcjonalny wynalazek, wzbogacając go o zasilanie.

Mop elektryczny Kärcher sprząta niemal samodzielnie, bez nadmiernego wkładu pracy ze strony użytkownika. Urządzenie jest wyposażone obrotowe pady, których powierzchnię pokrywa mikrofibra. Napędzane elektrycznie wałki jednocześnie zbierają suche zanieczyszczenia i wycierają podłogę na mokro wodą ze specjalnym detergentem.  Do osiągnięcia satysfakcjonującej czystości wystarczy jeden przejazd mopa.

Dealer Kärcher w Poznaniu oferuje urządzenia, dzięki którym można jednorazowo posprzątać nawet 60 m2 podłogi. Dwa zbiorniki z wodą eliminują potrzebę ręcznego płukania i zwilżania mikrofibry, jak w przypadku ręcznych mopów. Proces odbywa się automatycznie. Zadaniem użytkownika jest wyłącznie przemieszczanie urządzenia. Elektryczny mop Kärcher doskonale zdaje egzamin przy sprzątaniu dużych powierzchni podłóg w domach jednorodzinnych. Polecamy również niezawodne odkurzacze Kärcher oraz parownice z przystawkami do gruntownego sprzątania podłóg.