Kärcher Center – Home&Garden

Charakterystyczne urządzenia sprzątające w szaro-żółtej kolorystyce są doskonale znane wielu właścicielom domów jednorodzinnych i działek. Marka Kärcher od lat zajmuje miejsce w czołówce dostawców urządzeń, dzięki którym utrzymanie porządku w domu oraz w jego otoczeniu jest znacznie prostsze i szybsze. Produkty z kategorii Home&Garden są dedykowane indywidualnym odbiorcom, a także właścicielom niewielkich pensjonatów, hotelików, restauracji na wolnym powietrzu i innych miejsc, w których ważne jest systematyczne dbanie o estetykę.

Jako dealer Kärcher z Poznania oferujemy produkty do sprzątania domu oraz do porządkowania i pielęgnacji jego otoczenia. W asortymencie mamy nowoczesne odkurzacze z filtrem Hepa 12, urządzenia do odkurzania ręcznego, odkurzacze kominkowe i froterki. Paniom domu polecamy komfortowy mop elektryczny, który usprawni codzienne sprzątanie kuchennych podłóg i korytarzy. Proponujemy też rewelacyjne myjki parowe do okien Kärcher i parownice do żelazek oraz do sprzątania podłóg.

Osoby, które lubią dbać o estetyczne otoczenie domu, znajdą w ofercie niezawodne myjki wysokociśnieniowe. Za ich pomocą dokładne wyczyszczenie podjazdu nie będzie żadnym problemem. Myjka Kärcher pomoże też przywrócić blask kamiennej elewacji, kostki brukowej na chodnikach czy kamiennego ogrodzenia. Amatorom czterech kółek i majsterkowiczom polecamy zaś odkurzacze wielofunkcyjne, doskonałe do sprzątania garażu, warsztatu i piwnicy. Dzięki funkcji wydmuchu pomogą też uporać się z warstwami jesiennych liści w ogrodzie.